Музеј Југославије те позива #OSTANIUMUZEYU

Док проводите време код куће, будите радознали, истражујте и учите са нама. Размрдајте љубопитљивост у себи и придружите нам се у виртуелним шетњама.

Неки од садржаја који вас очекују су: актуелна изложба Пројекат Југославија прилагођена онлине формату, бројни едукативни садржаји, виртуелна вођења кроз тематске изложбе, ближе упознавање са богатом колекцијом живописних предмета из фонда нашег музеја, ауторски текстови кустоса и кустоскиња Музеја Југославије, као и наших сарадника и сарадница, интервјуи, као и мноштво других занимљивих и подстицајних садржаја прилагођених различитим узрастима.

Садржај ће бити доступан путем:

Сајта www.muzej-jugoslavije.org

Фејсбук странице MuzejJugoslavijeBeograd

Инстаграм профила @muzej_jugoslavije

Јутјуб канала Muzej Jugosalvije

Твитер профила @MuzejYU

Уколико желите да се информишете о доступним садржајима других музеја и институција културе у земљи и иностранству, пратите хештег-ове на друштвеним мрежама: #MuseumAtHome, #MuseumsFromHome, #IstayHome_IStayWithArt

Будите одговорни и останите у музеYУ!