Dok provodite vreme kod kuće, budite radoznali, istražujte i učite sa nama. Razmrdajte ljubopitljivost u sebi i pridružite nam se u virtuelnim šetnjama.

Neki od sadržaja koji vas očekuju su: aktuelna izložba Projekat Jugoslavija prilagođena online formatu, brojni edukativni sadržaji, virtuelna vođenja kroz tematske izložbe, bliže upoznavanje sa bogatom kolekcijom živopisnih predmeta iz fonda našeg muzeja, autorski tekstovi kustosa i kustoskinja Muzeja Jugoslavije, kao i naših saradnika i saradnica, intervjui, kao i mnoštvo drugih zanimljivih i podsticajnih sadržaja prilagođenih različitim uzrastima.

Sadržaj će biti dostupan putem:

Sajta www.muzej-jugoslavije.org

Facebook stranice MuzejJugoslavijeBeograd

Instagram profila @muzej_jugoslavije

YouTube kanala Muzej Jugosalvije

Twitter profila @MuzejYU

Ukoliko želite da se informišete o dostupnim sadržajima drugih muzeja i institucija kulture u zemlji i inostranstvu, pratite hashtag-ove na društvenim mrežama: #MuseumAtHome, #MuseumsFromHome, #IstayHome_IStayWithArt

Budite odgovorni i ostanite u muzeYU!